Doskonała akustyka!
Współczynnik pochłaniania dźwięku
(αw) 1.

Sommerzbi

wełna drzewnaFirma Sommerzbi od lat dostarcza ekologiczne rozwiązania na potrzeby budownictwa. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie akustyki i budownictwa zrównoważonego. Zależy nam na tym, aby priorytetem na każdej budowie był nie tylko komfort późniejszych użytkowników budynku, ale również dbałość o środowisko, jakie pozostawimy następnym pokoleniom. Na potrzeby budownictwa zrównoważonego produkujemy materiały, które są ekologiczne. Naszym głównym produktem są panele akustyczne z wełny drzewnej stosowane jako sufity podwieszane i okładziny ścian. Uczestniczymy w całym procesie budowlanym – od „kreślarskiej deski” aż po montaż końcowy służąc fachowym doradztwem. Proponowane przez nas panele oraz płyty akustyczne są wykonywane z najwyższej klasy materiałów, co gwarantuje ich długą żywotność. Jesteśmy elastyczni w działaniu i w krótkim czasie odpowiadamy na potrzeby naszych współpracowników. Wszystkie zainteresowane firmy, instytucje, a także osoby prywatne zachęcamy do kontaktu.

ZAUFALI NAM

ORLEN
q22

KONCERTOWA

AKUSTYKA

ochrona przeciwpożarowa

OSTATNIE REALIZACJE

q22

Q22 - PRESTIŻOWY BIUROWIEC

Zrealizowaliśmy izolacje sufitowe z płyt SOMMER FINE FP  w prestiżowym biurowcu Q22 w Warszawie.

ORLEN

ORLEN - O!Shop

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak prestiżową marką jak Orlen. Koncern zdecydował się na zastosowanie płyt sufitowych SOMMER FINE FP w sklepach O!Shop na stacjach benzynowych.

TRWAŁOŚĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Wszystkie produkty SOMMER ® powstają w zgodzie z restrykcyjnymi wymogami bezpieczeństwa, dzięki czemu spełniają normy EN 13168 i EN 13964.  

Drewno stosowane w produkcji pochodzi z upraw zarządzanych zgodnie z systemem zrównoważonego rozwoju (PEFC™ oraz FSC® – certyfikacja łańcucha dostaw).  

Unikalna struktura paneli pozwala na wielokrotnie malowane bez znacznej utraty właściwości akustycznych, dzięki czemu wydłuża się czas ich eksploatacji nawet do kilkudziesięciu lat.

Płyta z wełny drzewnej SOMMER ® ma swoje korzenie w najstarszych naturalnych materiałach używanych do budowania czyli drewnie i glinie.

SOMMER® 

Najwyższej jakości płyty dla projektowych systemów pochłaniania dźwięku.

e-mail: biuro@sommerzbi.com

Tel:+48 512 232 744